Výlet do Velké Británie

Výlet do Velké Británie

Žáci navštívili Londýn.

Anglie 2023.

Londýn jsme si všichni užili. Prohlédli jsme si známé pamětihodnosti, např. Westminster Abbey, Downing Street, Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Soho, China Town, Leicester Square, Trafalgar Square, Tower. Odpočívali jsme v St. James’s a Hyde Parku, prošli se po Greenwich Parku. Lodí jsme se projeli po Temži, obdivovali jsme Londýn z výšky London Eye. Navštivili jsme i muzea - Science Museum (interaktivní muzeum vědy a techniky) a Madame Tussaud' s (nejznámější muzeum voskových figurín na světě ).