Tvorba šperků při výtvarné výchově v 5.B

14.3.2024 |  Pavla Feinermannová
Tvorba šperků při výtvarné výchově v 5.B

Děti si vyzkoušely zajímavou a jednoduchou techniku tvorby šperků.

Práce s bižuterními lůžky a efektovými barvami ve výtvarné výchově poskytla dětem nejen zábavu, ale také podpořila rozvoj jejich kreativity, jemné motoriky a schopnosti vyjádřit své myšlenky a emoce skrze umělecký proces. Tato hodina výtvarné výchovy tak byla nejen zajímavou aktivitou, ale i cennou zkušeností pro mladé umělce z 5.B.
 

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies