Turnaj v basketbalu

9.2.2024 |  Pavla Feinermannová
Turnaj v basketbalu

Dne 5.2. v pondělí se naši chlapci z devátých tříd zúčastnili turnaje v basketbalu. Turnaje se zúčastnilo 14 škol z Prahy 8. 

Hrálo se na ZŠ Šutka. Konkurence v tomto turnaji byla obrovská, a naši chlapci v základní skupině okusili každou možnost konečného výsledku. Tedy jednu výhru, prohru a remízu. Kdybychom v posledním zápase ve skupině vyhráli, místo remizy mohli jsme pomýšlet na postup do finálové skupiny. Bohužel to nevyšlo a smutek byl na místě. Opravdu chybělo kousek a konečné pořadí mohlo být mnohem lepší.  Děkuji chlapcům za vzornou reprezentaci naší školy. 

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies