Školní hřiště - provozní doba

7.3.2024 |  Pavla Feinermannová

Milí rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že jsme se rozhodli dočasně uzavřít naše školní hřiště mimo provozní hodiny z důvodu zvýšené přítomnosti pejskařů. Toto opatření bylo přijato s ohledem na bezpečnost našich dětí a udržení čistoty a hygieny našeho hřiště. Školní hřiště bude od pondělí 11.3.2024 uzamčeno ve 20.00 a otevřeno v 7.15 hodin.

Prosíme o Vaši spolupráci a pochopení v této záležitosti. Budeme Vás informovat o dalších krocích, které podnikneme k řešení této situace.

S pozdravem.                          Mgr. Š. Sýkorová