Přednáška o zdravém životním stylu

5.10.2023 |  Pavla Feinermannová
Přednáška o zdravém životním stylu

Pro 4. a 5. ročníky přišel přednášet Mudr. Zlatko Marinov o zdravém životním stylu.

Přední český dětský obezitolog přednášel poutavou formou našim žákům o vyváženém stravování, nutnosti se alespoň jednu hodinu hýbat, omezit hraní a vysedávání u televize na 2 hodiny denně maximálně. Radil jim, co pít, tedy spíše nepít a jak by měly vypadat jejich porce z hlediska velikosti i složení. Děti se ochotně zapojovaly do diskuse a jistě si z jeho přednášky něco pozitivního odnesly.