Možnost pořízení karty ISIC Školák

11.9.2023 |  Jiří Šimanovský
Možnost pořízení karty ISIC Školák

Rádi bychom vás informovali o novince na naší základní škole. Nyní máte možnost získat studentskou kartu ISIC Školák (International Student Identity Card), která vám otevře dveře k mnoha výhodám a slevám. 

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC Školák je jeho variantou pro žáky základní školy. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO. Všichni držitelé průkazu ISIC Školák mohou využívat stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC, a to ve skoro 130 zemích světa. Více informací ZDE

V případě zájmu o pořízení karty kontaktujte paní hospodářku

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies