Čimický adventní kalendář

12.12.2023 |  Pavla Feinermannová
Čimický adventní kalendář

V tomto roce se naše škola zapojila do akce Čimický adventní kalendář, kterou organizuje spolek Čimice žijí.

Ptáte se, co je Čimický adventní kalendář?

Od 1. do 24.12.2023 budou moci děti/rodiny shánět otisk razítka do adventního kalendáře na různých čimických adresách spolků/institucí/kaváren/stánků.

Na adrese najdou děti razítko po celý den a otisknou si ho do políčka konkrétního data na vytištěném adventním kalendáři. U naší školy je dnes v úterý 12.12.2023 razítko umístěno u venkovní vitríny na poštovní schránce v krabičce od 10 - 17 hodin.

Kalendář bude ke stažení ZDE. Další informace najdete na webu cimiceziji.cz