Četba a výroba lapbooku ke knize Staré řecké báje a pověsti - 5.B

20.2.2024 |  Pavla Feinermannová
Četba a výroba lapbooku ke knize Staré řecké báje a pověsti - 5.B

Čtení knih poskytuje dětem příležitost k užívání příběhů, rozvoji slovní zásoby a mentální stimulaci. Psaní čtenářských deníků však může posílit reflexi, hlubší porozumění a zapamatování přečtených textů. My jsme zkombinovali oba přístupy pro bohatší zážitek ze čtení. Avšak obligátní čtenářský deník jsme nahradili modernějším prostředkem - lapbookem. Jak se žákům 5.B povedly posuďte sami.

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies