Gymnastika pro 1. stupeň

25.9.2023 |  Jiří Šimanovský
Gymnastika pro 1. stupeň

GYMNASTIKA PRO DĚTI je pro všechny kluky a holky z 1. stupně. Hlavní náplní je všeobecná sportovní příprava se zaměřením na gymnastiku.

Hlavní náplní je všeobecná sportovní příprava se zaměřením na gymnastiku. Naučíme se kotouly, hvězdy i stojky, zacvičíme si na nářadí a zahrajeme si i nějaké hry. Dále se zaměříme na nápravu svalových dysbalancí, rozvoj koordinace, rychlosti, vytrvalosti a flexibility.

Trenér si vyzvedne děti před začátkem lekce v družině a po lekci děti odvede zpět do družiny nebo děti předá rodičům.

Čas: čtvrtek 16:00 - 17:00

Cena kroužku: 2490 Kč/pololetí