Výlet 1.tříd - Alchymistická a perníkářská dílna v Košátkách 24.4.2023

28.4.2023 |  Pavla Feinermannová
Výlet 1.tříd - Alchymistická a perníkářská dílna v Košátkách 24.4.2023
Žáci z prvních tříd se vrátili v čase.

Žáci z prvních tříd se vrátili v čase a měli možnost si vyzkoušet výrobu "kouzelných lektvarů" a pečení vytlačovaných perníčků. Z výletu jsme si odvezli nejen spoustu zážitků, ale také vlastnoručně vyrobený lektvar, sůl do koupele, pomádu na rty a domácí perníčky. V Košátkách jsme se také seznámili s hospodářskými zvířaty a jejich mláďaty. Výlet jsme si všichni moc užili.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies