Rozloučení s devátými ročníky – 27.června 2023

28.6.2023 |  Pavla Feinermannová
Rozloučení s devátými ročníky – 27.června 2023

Včerejší slavnostní odpoledne bylo věnováno rozloučení s devátými ročníky, tedy absolventy naší základní školy.

Opět, jako každý rok, byli naši deváťáci obdarováni krásným hudebním vystoupením svých spolužáků i pedagogů.

Sami pak zazpívali písně, které si pro tuto příležitost připravili. Při prezentacích jsme zavzpomínali na různé příjemné i vtipné okamžiky, které ke školnímu životu patří. Moderátorky poděkovaly vedení naší školy,  hostům, rodičům, svým pedagogům.

Budeme se těšit se na příští školní rok.