Kurz vaření - Slovenská kuchyně

7.3.2024 |  Pavla Feinermannová

Vážení rodiče a milí žáci,

srdečně Vás zveme na speciální kurz vaření v sobotu 16. 3. 2024 od 8.30 do 13.00, který se bude konat v naší cvičné kuchyňce. Tento kurz je určen pro žáky 5. – 9. tříd a bude se zaměřovat na poznávání a přípravu tradičních pokrmů slovenské kuchyně.
Pokud máte zájem o účast svého dítěte, přihlášky jsou v paní učitelky Menclové, popřípadě u pana učitele Braun (AUDENDO).

Těšíme se na setkání s vašimi dětmi a společné vaření.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies