Informace k výstražné stávce ohlášené školskými odbory na 27. 11. 2023

21.11.2023 |  Mgr. Štěpánka Sýkorová - ředitelka školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků,

jak jistě víte, ČMOS PŠ vyhlásil na 27. 11. 2023 výstražnou stávku pracovníků ve školství. Předseda odborové organizace na naší škole mě dnes informoval, že všichni zaměstnanci školy se ke stávce připojí.

Z tohoto důvodu nebudou mít žáci v pondělí 27. 11. 2023 do školy přístup.

Způsobené komplikace mě velmi mrzí a předem Vám děkuji za pochopení. V příloze tohoto oznámení naleznete dopis předsedy
odborů ZŠ Libčická a pevně věřím, že argumenty ke stávce zaměstnanců školy přijmete.

Děkuji.

Mgr. Štěpánka Sýkorová

Soubory ke stažení

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies