Bezpečnost na internetu pro žáky 4. ročníků

29.2.2024 |  Jiří Šimanovský
Bezpečnost na internetu pro žáky 4. ročníků

Žáci čtvrtých ročníků se zapojili do dvouhodinového programu na téma bezpečnosti na internetu, pořádaný Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB).

Tyto přednášky poskytly důležité informace a praktické tipy týkající se ochrany před různými hrozbami online prostředí. Žáci měli možnost rozšířit své povědomí o bezpečném chování na internetu a získat znalosti, které jim pomohou se efektivněji navigovat v digitálním světě. 

Děkujeme NUKÍB za spolupráci a budeme se těšit na další přednášku.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies