Archevita - Stopami věků

10.1.2024 |  Pavla Feinermannová
Archevita - Stopami věků

Žáci tříd 6.A a 6.B navštívili 4.ledna 2024 Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy.

 

V expozici Archevita - Stopami věků bylo mnoho zajímavého z období pravěku od původních typů obydlí v měřítku 1:1, přes archeologické nálezy až po rekonstrukce pohřebních celků. Vše bylo doplněno počítačovými perspektivami a holografickými projekcemi. Na ochozové galerii si prohlédli pravěké exponáty doplněné modelacemi hrobů, včetně videomappingu. Žáky upoutaly vzdělávací prvky v podobě infokiosků s rozšířenou informační základnou. Unikátní expozice tak všem nabídla nezapomenutelný zážitek propojení archeologie s moderními technologiemi a kvalitním edukativním programem.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies