7. třídy - Pracovní činnosti

13.6.2024 |  Pavla Feinermannová
7. třídy - Pracovní činnosti
Žáci 7. tříd v závěru školního roku měli za úkol v PČ promyslet si, nakreslit a následně vyrobit z kartónu svůj vysněný dům. Musím uznat, že práce se za mě nadmíru povedla. A dalším překvapením pro mě byla snaha tvořit u některých žáků/modelů naprosté detaily, např. madla u skříněk nebo naprosto rovné řezy kuchyňské linky. Takovou práci a aktivitu velice oceňuji a já žákům za to děkuji.
 
Učitel pracovních činností Mgr. Vlastimil Kisza
 
 
 
 
 
 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies