5.B v Národním muzeu

21.12.2023 |  Pavla Feinermannová
5.B v Národním muzeu

Žáci 5.B navštívili Národní muzeum, kde si prohlédli přírodovědné expozice bezobratlých živočichů i obratlovců z řádu savců, ptáků, plazů aj. 

Prohlédli si též expozici z historie Čech od 9. st. až po dobu národního obrození a průmyslové revoluce. V budově muzea si i díky nástěnným malbám pod kupolí připomněli učivo o Přemyslu Oráči, slovanských věrozvěstech, Karlu IV. a Janu Ámosu Komenském. Kukátka do historie jim ukázala výjevy ze sokolského sletu nebo jak to vypadalo v manufakturách.
 
 
 
 
 
 
 

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies