Objednávání obědů

Registrace služby:

Navštivte kancelář vedoucího stravovacího provozu, kde obdržíte Číslo zařízení (3023) k přihlášení pro objednávání stravy na internetu. Zde Vám přidělíme jedinečné přístupové jméno (uživatele) a heslo (které si můžete změnit). Na vaši e-mailovou adresu bude systém zasílat tyto zprávy: potvrzení objednávky, nedostatečná výše konta, neodebraná strava, měsíční přehled Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat.

Objednávání obědů:

1. Od následujícího dne po registraci lze pak objednávat stravu na internetu na adrese: www.strava.cz. Zde zvolíte v sekci Strávník položku Objednávání stravy.
  2. V dalším dialogu zvolte položku Přihlášení uživatele.
  3. Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Číslo zařízení, které jste obdrželi při registraci služby (viz bod 1.). Jste přihlášeni do "své" jídelny.
  4. Vyplňte a potvrďte položku Uživatel a Heslo a jste přihlášeni do systému a můžete objednávat stravu.
  5. Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávání stravy. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.
  6. Pro objednávání stravy je nutné, aby stav konta nebyl v mínusu (stav konta je uveden vlevo nahoře)
  7. Ze systému se odhlaste potvrzením položky Odhlášení uživatele.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz dotazy či připomínky lze posílat na email školní jídelny: skolnijidelna@zslibcicka.cz