Lyžařský výcvik 26. - 1.3. 2024

10.4.2024 |  Pavla Feinermannová
Lyžařský výcvik 26. - 1.3. 2024

Žáci 7. a 8. ročníků se zúčastnili v termínu 26.02.-01.03.2024 lyžařského výcviku v Krkonoších.

Únorové počasí moc nepřálo, a proto do poslední chvíle nebylo jasné, zda-li se výcvik uskuteční na lyžích, nebo skončí jen u teorie. Usmálo se na nás štěstí, opravdu na sjezdovce zbylo malé množství sněhu a žáci tak mohli vyrazit na svah. Z důvodu kvality sněhu se lyžovalo pouze dopoledne a odpoledne včetně večerního programu bylo věnováno hrám. Lyžařský výcvik byl vydařený a všichni jsme se vrátili v pořádku.

Foto, Video :

Lyžařský výcvik 26. - 1.3. 2024 Bezva parta, Chata Eden Bezva parta