Žákovská samospráva

Plán činnosti ŽS
Výsledek výcviku samosprávy

1. Setkání žákovského parlamentu
V září 2018 byla zvolena nová žákovská samospráva. Jsou v ní zastoupeni jak zástupci jednotlivých tříd (5. - 9. třída), tak patroni tříd mladších. Scházíme se každý týden ve středu.

2. Zvoleni zástupci školního parlamentu
Na jednání žákovské samosprávy byli zvoleni tři zástupci školního parlamentu. Stali se jimi žák 9.A, žák 8.A a žák 8.B.

Smlouvy tříd a třídních učitelů

První Pyžamový den

Škola tak trochu naruby!

V pátek 15.2.2019 organizuje Žákovská samospráva  PRVNÍ PYŽAMOVÝ DEN !

Všichni žáci přijdou v pyžamu nebo noční košili. První vyučovací hodinu žáci z deváté třídy budou hodnotit umělecký dojem a počítat soutěžící.

Na vítěze čeká odměna!

Vloženo: 13. 02. 2019

Zítra se koná tradiční Valentýnská pošta

Máš pro své kamarády a blízké nějaký hezký vzkaz, nebo se jinak stydíš vyjádřit své city?

Nezapomeň zítra při příchodu do školy využít Valentýnské pošty a během první hodiny bude tvůj vzkaz doručen!

Žákovská samospráva

Vloženo: 13. 02. 2019