Žákovská samospráva

Plán činnosti ŽS
Výsledek výcviku samosprávy
Smlouvy tříd a třídních učitelů

1. Setkání žákovského parlamentu

Ve středu 6. září  2017 se uskutečnilo první setkání žákovské samosprávy. Předchozí den byli za jednotlivé třídy zvoleni zástupci. Celé dopoledne bylo věnováno seznámení s právy a povinnostmi parlamentu, způsobem komunikace a nejnovějšími informacemi ze školy. Ze svých řad si pak žáci zvolili tři členy školního parlamentu. Letos se opět budeme scházet ve středu o velké přestávce. Závěr celého dopoledne byl věnován setkání s třídními učiteli a sepsání společné dohody mezi třídou a třídním učitelem. Všechny bližší informace najdete v záložce „Žákovská samospráva“.

2. Zvoleni zástupci školního parlamentu

Na jednání žákovské samosprávy ve středu 6. 9. byli zvoleni tři zástupci školního parlamentu. Stali se jimi žák 9.A, žák 8.A a žák 5.A.

3. Den žákovské samosprávy

Ve čtvrtek 7. září se nově zvolení tři zástupci školního parlamentu setkali se žáky jednotlivých tříd. Chtěli se jim představit, informovat o aktuálním dění na škole a také se poptat, jak sami žáci hodnotí akce na škole během uplynulého školního roku. V anketě se také dozvěděli, co by chtěli žáci zažít v roce letošním.  Její výsledky si můžete přečíst v záložce žákovské samosprávy.

4. Žákovská samospráva si prohlédla nové tělocvičny

Jako první si ve středu 13. 9. prohlédli naše nové tělocvičny představitelé žákovské samosprávy.  S výsledkem práce projektantů a stavebních dělníků byli nadmíru spokojeni.