Žákovská samospráva

Plán činnosti ŽS
Výsledek výcviku samosprávy
Smlouvy tříd a třídních učitelů

1. Setkání žákovského parlamentu

Ve středu 6. září  2017 se uskutečnilo první setkání žákovské samosprávy. Předchozí den byli za jednotlivé třídy zvoleni zástupci. Celé dopoledne bylo věnováno seznámení s právy a povinnostmi parlamentu, způsobem komunikace a nejnovějšími informacemi ze školy. Ze svých řad si pak žáci zvolili tři členy školního parlamentu. Letos se opět budeme scházet ve středu o velké přestávce. Závěr celého dopoledne byl věnován setkání s třídními učiteli a sepsání společné dohody mezi třídou a třídním učitelem. Všechny bližší informace najdete v záložce „Žákovská samospráva“.

2. Zvoleni zástupci školního parlamentu

Na jednání žákovské samosprávy ve středu 6. 9. byli zvoleni tři zástupci školního parlamentu. Stali se jimi Lukáš Pečený (9.A),  Jakub Kadeřábek (8.A) a Štěpán Šachl (5.A).

3. Den žákovské samosprávy

Ve čtvrtek 7. září se nově zvolení tři zástupci školního parlamentu setkali se žáky jednotlivých tříd. Chtěli se jim představit, informovat o aktuálním dění na škole a také se poptat, jak sami žáci hodnotí akce na škole během uplynulého školního roku. V anketě se také dozvěděli, co by chtěli žáci zažít v roce letošním.  Její výsledky si můžete přečíst v záložce žákovské samosprávy.

4. Žákovská samospráva si prohlédla nové tělocvičny

Jako první si ve středu 13. 9. prohlédli naše nové tělocvičny představitelé žákovské samosprávy.  S výsledkem práce projektantů a stavebních dělníků byli nadmíru spokojeni.