Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pátek 20.4.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 20.4.2018 (10:59)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Monika

1.hod

supl. (RAC)

TV

3.B

   
 

2.hod

supl. (RAC)

TV

3.B

(PL)

 
 

3.hod

supl. (RAC)

TV

3.B

   
 

4.hod

supl. (RAC)

MAT

3.B

(3.B)

 
 

5.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 

Blažková Věra

3.hod

supl. (HRO)

AJ

5.A

(5.A)

 

Hasalová Jindřiška

2.hod

supl. (MOR)

MAT

5.B

(5.B)

 
 

3.hod

supl. (MOR)

CJ

5.B

(5.B)

 
 

4.hod

supl. (MOR)

VL

5.B

(5.B)

 

Hrbková Jana

2.hod

supl. (MIK)

MAT

4.C

(4.C)

 
 

3.hod

supl. (MIK)

VL

4.C

(4.C)

 

Kožuriková Daniela

1.hod

supl. (MIK)

CJ

4.C

(4.C)

 

Malátová Eva

4.hod

supl. (MIK)

HV

4.C

(4.C)

 

Nedorostová Marie

5.hod

supl. (MOR)

CJ

5.B

(5.B)

 

Pauříková Kateřina

5.hod

supl. (MIK)

CJ

4.C

(4.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

1.hod

TV

   

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

2.hod

TV

 

(PL)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

3.hod

TV

   

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

4.hod

MAT

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

5.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

4.C

1.hod

CJ

 

(4.C)

supluje

Kožuriková Daniela

(MIK)

 

2.hod

MAT

 

(4.C)

supluje

Hrbková Jana

(MIK)

 

3.hod

VL

 

(4.C)

supluje

Hrbková Jana

(MIK)

 

4.hod

HV

 

(4.C)

supluje

Malátová Eva

(MIK)

 

5.hod

CJ

 

(4.C)

supluje

Pauříková Kateřina

(MIK)

5.A

3.hod

AJ

 

(5.A)

supluje

Blažková Věra

(HRO)

5.B

2.hod

MAT

 

(5.B)

supluje

Hasalová Jindřiška

(MOR)

 

3.hod

CJ

 

(5.B)

supluje

Hasalová Jindřiška

(MOR)

 

4.hod

VL

 

(5.B)

supluje

Hasalová Jindřiška

(MOR)

 

5.hod

CJ

 

(5.B)

supluje

Nedorostová Marie

(MOR)

 

 

Suplování:   Pondělí 23.4.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 20.4.2018 (10:59)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Monika

1.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 
 

2.hod

supl. (RAC)

MAT

3.B

(3.B)

 
 

3.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 
 

4.hod

supl. (RAC)

HV

3.B

(3.B)

 
 

5.hod

supl. (KOŽ)

OV

7.B

(6.B)

 

Andrová Julie

0., 1., 6. hod Obecný pedagogický dohled

Braun Richard

1.hod

supl. (AND)

ZE

8.A

(9.A)

 

Horáková Romana

1.hod

supl. (MOR)

CJ

5.B

(5.B)

 

Kožuriková Daniela

4.hod

supl. (SÝK)

CJ

6.B

(6.B)

 

Mikšátko Miroslav

4.hod

supl. (LOH)

CJ

1.A

(1.A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

CJ

 

(1.A)

supluje

Mikšátko Miroslav

(LOH)

3.B

1.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

2.hod

MAT

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

3.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

4.hod

HV

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

5.B

1.hod

CJ

 

(5.B)

supluje

Horáková Romana

(MOR)

6.B

4.hod

CJ

 

(6.B)

supluje

Kožuriková Daniela

(SÝK)

7.B

5.hod

OV

 

(6.B)

supluje

Bláhová Monika

(KOŽ)

8.A

1.hod

ZE

 

(9.A)

supluje

Braun Richard

(AND)

 

 

Suplování:   Úterý 24.4.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 20.4.2018 (10:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.A

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

5.B

         

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Monika

1.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 
 

2.hod

supl. (RAC)

MAT

3.B

(3.B)

 
 

3.hod

supl. (RAC)

VV

3.B

(3.B)

 
 

4.hod

supl. (RAC)

VV

3.B

(3.B)

 

Blažková Věra

1.hod

supl. (MOR)

CJ

5.B

(5.B)

 

Sýkorová Štěpánka

2.hod

supl. (KOŽ)

DE

6.B

(D)

 

Štěpánek Antonín

2.hod

supl. (MOR)

MAT

5.B

(5.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

5.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

5.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

5.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

5.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

5.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

5.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

1.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

2.hod

MAT

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

3.hod

VV

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

4.hod

VV

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

5.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

5.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

5.- 9. hod Obecná absence třídy

4.B

5.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

5.- 9. hod Obecná absence třídy

5.A

5.- 9. hod Obecná absence třídy

5.B

1.hod

CJ

 

(5.B)

supluje

Blažková Věra

(MOR)

 

2.hod

MAT

 

(5.B)

supluje

Štěpánek Antonín

(MOR)

 

5.- 9. hod Obecná absence třídy

6.B

2.hod

DE

 

(D)

supluje

Sýkorová Štěpánka

(KOŽ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Štěpánka Sýkorová   reditelka@zslibcicka.cz    tel: 233550664
Zástupce ředitelky: Mgr. Robert Toman   zastupce@zslibcicka.cz    tel: 233551798
Ekonomka: Ing. Petra Kopáčová   ekonomka@zslibcicka.cz    tel: 233551798

Podatelna

Po – Pá   8:00 – 16:00