Bakaláři - Suplování

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (14:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

     

VZDE

           

4.B

     

VZDE

           

4.C

     

VZDE

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Monika

1.hod

supl. (RAC)

TV

3.B

   
 

2.hod

supl. (RAC)

TV

3.B

(PL)

 
 

3.hod

supl. (RAC)

TV

3.B

   
 

4.hod

supl. (RAC)

MAT

3.B

(3.B)

 
 

5.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 

Böhmová Marcela

3. hod Obecný pedagogický dohled

Hrbková Jana

3. hod Obecný pedagogický dohled

Kožuriková Daniela

1.hod

supl. (CHAL)

CJ

8.A

(7.B)

 

Mikšátko Miroslav

3. hod Obecný pedagogický dohled

Moravec Ondřej

1.hod

supl. (PAU)

CJ

2.B

(2.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

1.hod

CJ

 

(2.B)

supluje

Moravec Ondřej

(PAU)

3.B

1.hod

TV

   

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

2.hod

TV

 

(PL)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

3.hod

TV

   

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

4.hod

MAT

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

5.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

4.A

3. hod Vzdělávací akce

4.B

3. hod Vzdělávací akce

4.C

3. hod Vzdělávací akce

8.A

1.hod

CJ

 

(7.B)

supluje

Kožuriková Daniela

(CHAL)

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 3. hod - Böhmová Marcela

4.B, 3. hod - Hrbková Jana

4.C, 3. hod - Mikšátko Miroslav

 

 

Suplování:   Pondělí 25.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (14:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

             

Absc

Absc

Absc

1.B

             

Absc

Absc

Absc

1.C

             

Absc

Absc

Absc

2.A

             

Absc

Absc

Absc

2.B

             

Absc

Absc

Absc

2.C

             

Absc

Absc

Absc

3.A

             

Absc

Absc

Absc

3.B

             

Absc

Absc

Absc

3.C

             

Absc

Absc

Absc

4.A

             

Absc

Absc

Absc

4.B

             

Absc

Absc

Absc

4.C

             

Absc

Absc

Absc

5.A

             

Absc

Absc

Absc

5.B

             

Absc

Absc

Absc

6.A

             

Absc

Absc

Absc

6.B

             

Absc

Absc

Absc

7.A

   

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Absc

Absc

Absc

7.B

   

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Absc

Absc

Absc

8.A

     

VZDE

VZDE

   

Absc

Absc

Absc

9.A

             

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrová Julie

2.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Bláhová Monika

1.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 
 

2.hod

supl. (RAC)

MAT

3.B

(3.B)

 
 

3.hod

supl. (RAC)

CJ

3.B

(3.B)

 
 

4.hod

supl. (RAC)

HV

3.B

(3.B)

 

Böhmová Marcela

6.hod

spojeno (HRO)

TV

8.A (Chl)

(TV1)

 

Chalupová Jana

2.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Malátová Eva

3. hod Obecný pedagogický dohled

Lohniská Martina

4.hod

spojeno (HRO)

AJ

9.A (AJ1)

(6.A)

 

Moravec Ondřej

5.hod

supl. (HRO)

CJ

5.B

(5.B)

 

Štěpánek Antonín

5.hod

supl. (AND)

MAT

6.B

(6.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

7.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

7.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

7.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

7.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

1.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

2.hod

MAT

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

3.hod

CJ

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

4.hod

HV

 

(3.B)

supluje

Bláhová Monika

(RAC)

 

7.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

7.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

4.B

7.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

7.- 9. hod Obecná absence třídy

5.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

5.B

5.hod

CJ

 

(5.B)

supluje

Moravec Ondřej

(HRO)

 

7.- 9. hod Obecná absence třídy

6.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

6.B

5.hod

MAT

 

(6.B)

supluje

Štěpánek Antonín

(AND)

 

7.- 9. hod Obecná absence třídy

7.A

7.- 9. hod Obecná absence třídy

 

2.- 6. hod exkurze výlety

7.B

7.- 9. hod Obecná absence třídy

 

2.- 6. hod exkurze výlety

8.A

6.hod

TV

Chl

(TV1)

spojí

Böhmová Marcela

(HRO)

 

3., 4. hod Vzdělávací akce

 

7.- 9. hod Obecná absence třídy

9.A

4.hod

AJ

AJ1

(6.A)

spojí

Lohniská Martina

(HRO)

 

7.- 9. hod Obecná absence třídy

Pedagogický dohled u třídy:

7.A, 2.- 6. hod - Andrová Julie

7.B, 2.- 6. hod - Chalupová Jana

8.A, 3. hod - Malátová Eva

8.A, 4. hod - Chalupová Jana

 

 

Suplování:   Úterý 26.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (14:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

1.B

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

1.C

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

2.A

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

2.B

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

2.C

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

3.A

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

3.B

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

3.C

         

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.C

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

5.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

5.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

6.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

6.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

7.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

7.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

8.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

9.A

     

VZDE

VZDE

 

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

Změny v rozvrzích učitelů:

Kožuriková Daniela

4. hod Obecný pedagogický dohled

Lohniská Martina

3. hod Obecný pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.- 9. hod Třídnická hodina

1.B

5.- 9. hod Třídnická hodina

1.C

5.- 9. hod Třídnická hodina

2.A

5.- 9. hod Třídnická hodina

2.B

5.- 9. hod Třídnická hodina

2.C

5.- 9. hod Třídnická hodina

3.A

5.- 9. hod Třídnická hodina

3.B

5.- 9. hod Třídnická hodina

3.C

5.- 9. hod Třídnická hodina

4.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

4.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

4.C

6.- 9. hod Třídnická hodina

5.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

5.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

6.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

6.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

7.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

7.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

8.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

9.A

3., 4. hod Vzdělávací akce

 

6.- 9. hod Třídnická hodina

Pedagogický dohled u třídy:

9.A, 4. hod - Kožuriková Daniela

9.A, 3. hod - Lohniská Martina

 

 

Suplování:   Středa 27.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (14:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.C

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

5.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

5.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

6.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

6.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

7.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

7.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

8.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

9.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

4.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

4.C

6.- 9. hod Třídnická hodina

5.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

5.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

6.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

6.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

7.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

7.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

8.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

9.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (14:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

4.C

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

5.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

5.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

6.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

6.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

7.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

7.B

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

8.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

9.A

           

TŘ H

TŘ H

TŘ H

TŘ H

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

4.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

4.C

6.- 9. hod Třídnická hodina

5.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

5.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

6.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

6.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

7.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

7.B

6.- 9. hod Třídnická hodina

8.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

9.A

6.- 9. hod Třídnická hodina

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2018 (14:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

1.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

1.C

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

2.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

2.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

2.C

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

3.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

3.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

3.C

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

4.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

4.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

4.C

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

5.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

5.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

6.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

6.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

7.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

7.B

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

8.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

9.A

     

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

VYS

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.- 9. hod Vysvědčení

1.B

3.- 9. hod Vysvědčení

1.C

3.- 9. hod Vysvědčení

2.A

3.- 9. hod Vysvědčení

2.B

3.- 9. hod Vysvědčení

2.C

3.- 9. hod Vysvědčení

3.A

3.- 9. hod Vysvědčení

3.B

3.- 9. hod Vysvědčení

3.C

3.- 9. hod Vysvědčení

4.A

3.- 9. hod Vysvědčení

4.B

3.- 9. hod Vysvědčení

4.C

3.- 9. hod Vysvědčení

5.A

3.- 9. hod Vysvědčení

5.B

3.- 9. hod Vysvědčení

6.A

3.- 9. hod Vysvědčení

6.B

3.- 9. hod Vysvědčení

7.A

3.- 9. hod Vysvědčení

7.B

3.- 9. hod Vysvědčení

8.A

3.- 9. hod Vysvědčení

9.A

3.- 9. hod Vysvědčení

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Štěpánka Sýkorová   reditelka@zslibcicka.cz    tel: 233550664
Zástupce ředitelky: Mgr. Robert Toman   zastupce@zslibcicka.cz    tel: 233551798
Ekonomka: Ing. Petra Kopáčová   ekonomka@zslibcicka.cz    tel: 233551798

Podatelna

Po – Pá   8:00 – 16:00