Bakaláři - Rozvrh hodin

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  0.A  (Brejka Tomáš Michael Ma)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

         

 
Ú
t

 

 

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

         

 
S
t

 

 

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

         

 
Č
t

 

 

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

         

 
P
á

 

 

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

PŘ0
BRE
(0.A)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  1.C  (Vozábalová Eva)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
VOZ
(1.C)

MAT
VOZ
(1.C)

CJ
VOZ
(1.C)

PRV
VOZ
(1.C)

         

 
Ú
t

 

 

CJ
VOZ
(1.C)

MAT
VOZ
(1.C)

CJ
VOZ
(1.C)

VV
VOZ
(1.C)

 

PohH
VOZ
(TV3)

     

 
S
t

 

 

CJ
VOZ
(1.C)

MAT
VOZ
(1.C)

CJ
VOZ
(1.C)

TV
VOZ
(TV3)

         

 
Č
t

 

 

CJ
VOZ
(1.C)

MAT
VOZ
(1.C)

CJ
VOZ
(1.C)

PRV
VOZ
(1.C)

         

 
P
á

 

 

CJ
VOZ
(1.C)

TV
VOZ
(TV3)


VOZ
(1.C)

HV
VOZ
(1.C)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  1.A  (Nedorostová Marie)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
NED
(1.A)

MAT
NED
(1.A)

CJ
NED
(1.A)

HV
NED
(1.A)

         

 
Ú
t

 

 

CJ
NED
(1.A)

MAT
NED
(1.A)

CJ
NED
(1.A)

PRV
NED
(1.A)

         

 
S
t

 

 

CJ
NED
(1.A)

MAT
NED
(1.A)

TV
NED
(TV3)


NED
(1.A)

         

 
Č
t

 

 

CJ
NED
(1.A)

PRV
NED
(1.A)

CJ
NED
(1.A)

TV
NED
(TV1)

 

PohH
NED
(TV1)

     

 
P
á

 

 

CJ
NED
(1.A)

MAT
NED
(1.A)

VV
NED
(1.A)

CJ
NED
(1.A)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  1.B  (Pauříková Kateřina)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
PAU
(1.B)

MAT
PAU
(1.B)

VV
PAU
(1.B)

CJ
PAU
(1.B)

         

 
Ú
t

 

 

MAT
PAU
(1.B)

CJ
PAU
(1.B)

TV
PAU
(TV1)

CJ
PAU
(1.B)

         

 
S
t

 

 

CJ
PAU
(1.B)

MAT
PAU
(1.B)

PRV
PAU
(1.B)


PAU
(1.B)

         

 
Č
t

 

 

MAT
PAU
(1.B)

CJ
PAU
(1.B)

TV
PAU
(TV1)

CJ
PAU
(1.B)

 

PohH
PAU

     

 
P
á

 

 

CJ
PAU
(1.B)

HV
PAU
(1.B)

PRV
PAU
(1.B)

CJ
PAU
(1.B)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  2.A  (Žovincová Danuše)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

PRV
ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

HV
ŽOV
(2.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

TV
ŽOV
(TV3)

CJ
ŽOV
(2.A)

         

 
S
t

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

VV
ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

         

 
Č
t

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)


ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

         

 
P
á

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

TV
ŽOV
(TV3)

PRV
ŽOV
(2.A)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  2.B  (Bednářová Markéta)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
BED
(2.B)

MAT
BED
(2.B)

CJ
BED
(2.B)

TV
BED
(TV1)

         

 
Ú
t

 

 

CJ
BED
(2.B)

MAT
BED
(2.B)


BED
(2.B)

CJ
BED
(2.B)

         

 
S
t

 

 

CJ
BED
(2.B)

MAT
BED
(2.B)

TV
BED
(TV1)

PRV
BED
(2.B)

CJ
BED
(2.B)

       

 
Č
t

 

 

CJ
BED
(2.B)

MAT
BED
(2.B)

VV
BED
(2.B)

HV
BED
(2.B)

 

PohH
BED
(TV3)

     

 
P
á

 

 

CJ
BED
(2.B)

MAT
BED
(2.B)

CJ
BED
(2.B)

PRV
BED
(2.B)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  2.C  (Egrtová Jitka)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
EGR
(2.C)

MAT
EGR
(2.C)

CJ
EGR
(2.C)

HV
EGR
(2.C)

         

 
Ú
t

 

 

CJ
EGR
(2.C)

MAT
EGR
(2.C)

PRV
EGR
(2.C)

TV
EGR
(TV1)

CJ
EGR
(2.C)

       

 
S
t

 

 

CJ
EGR
(2.C)

MAT
EGR
(2.C)


MEN

CJ
EGR
(2.C)

         

 
Č
t

 

 

CJ
EGR
(2.C)

MAT
EGR
(2.C)

CJ
EGR
(2.C)

TV
EGR
(TV3)

         

 
P
á

 

 

CJ
EGR
(2.C)

MAT
EGR
(2.C)

VV
EGR
(2.C)

PRV
EGR
(2.C)

         

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  3.A  (Lohniská Olga)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)


LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

CJ
LOH
(3.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

PRV
LOH
(3.A)

AJ
LOHM
(9.A)

CJ
LOH
(3.A)

       

 
S
t

 

 

AJ
LOHM
(9.A)

MAT
LOH
(3.A)

CJ
LOH
(3.A)

VV
LOH
(3.A)

VV
LOH
(3.A)

       

 
Č
t

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

CJ
LOH
(3.A)

PRV
LOH
(3.A)

AJ
LOHM
(9.A)

       

 
P
á

 

 

TV
LOH
(3.A)

TV
LOH

TV
LOH

CJ
LOH
(3.A)

HV
LOH
(3.A)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  3.B  (Mlčkovská Luba)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)


MLČ
(3.B)

AJ
ZIK
(MAT)

CJ
MLČ
(3.B)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

PRV
MLČ
(3.B)

VV
MLČ
(3.B)

VV
MLČ
(3.B)

       

 
S
t

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

AJ
ZIK
(MAT)

PRV
MLČ
(3.B)

       

 
Č
t

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

HV
MLČ
(3.B)

AJ
ZIK
(MAT)

       

 
P
á

 

 

TV
MLČ

TV
MLČ

TV
MLČ

MAT
MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  3.C  (Palečková Barbora)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
PAL
(3.C)

MAT
PAL
(3.C)

PRV
PAL
(3.C)

MAT
PAL
(3.C)

AJ
EGR
(2.C)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
PAL
(3.C)

MAT
PAL
(3.C)

CJ
PAL
(3.C)

VV
PAL
(3.C)

VV
PAL
(3.C)

       

 
S
t

 

 

CJ
PAL
(3.C)

MAT
PAL
(3.C)

AJ
EGR
(3.C)

PRV
PAL
(3.C)

CJ
PAL
(3.C)

       

 
Č
t

 

 

CJ
PAL
(3.C)

MAT
PAL
(3.C)

CJ
PAL
(3.C)

HV
PAL
(3.C)

AJ
EGR
(2.C)

       

 
P
á

 

 

TV
PAL
(PL)

TV
PAL
(PL)

TV
PAL
(PL)

CJ
PAL
(3.C)


PAL
(3.C)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  4.A  (Blažková Věra)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
BLA
(4.A)

MAT
BLA
(4.A)

TV
BLA
(TV3)

VL
BLA
(4.A)

AJ
ZIK
(MAT)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
BLA
(4.A)

MAT
BLA
(4.A)

AJ
ZIK
(MAT)

VV
BLA
(4.A)

VV
BLA
(4.A)

       

 
S
t

 

 

CJ
BLA
(4.A)

MAT
BLA
(4.A)

PŘÍ
BLA
(4.A)


BLA
(4.A)

CJ
BLA
(4.A)

HV
BLA
(4.A)

     

 
Č
t

 

 

CJ
BLA
(4.A)

MAT
BLA
(4.A)

VL
BLA
(4.A)

IKT
BRL
(VT)

CJ
BLA
(4.A)

       

 
P
á

 

 

CJ
BLA
(4.A)

MAT
BLA
(4.A)

TV
BLA
(TV1)

AJ
ZIK
(MAT)

PŘÍ
BLA
(4.A)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  4.B  (Hnátková Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
HNA
(4.B)

MAT
HNA
(4.B)

VL
HNA
(4.B)

VV
HNA
(4.B)

VV
HNA
(4.B)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
HNA
(4.B)

MAT
HNA
(4.B)

CJ
HNA
(4.B)

PŘÍ
HNA
(4.B)

AJ
HRO
(7.A)

       

 
S
t

 

 

CJ
HNA
(4.B)

MAT
HNA
(4.B)

AJ
HRO
(7.A)

VL
HNA
(4.B)

TV
HNA
(TV1)


ŽOV
(4.B)

     

 
Č
t

 

 

CJ
HNA
(4.B)

MAT
HNA
(4.B)

CJ
HNA
(4.B)

PŘÍ
HNA
(4.B)

HV
HNA
(4.B)

       

 
P
á

 

 

CJ
HNA
(4.B)

AJ
HRO
(7.A)

MAT
HNA
(4.B)

IKT
SÝK
(VT)

TV
HNA
(TV1)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  5.A  (Moravec Ondřej)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MOR
(5.A)

AJ
LOHM
(9.A)

MAT
MOR
(5.A)

VL
MOR
(5.A)

HV
MOR
(5.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MOR
(5.A)

MAT
MOR
(5.A)

IKT
BRL
(VT)

VV
MOR
(5.A)

VV
MOR
(5.A)

       

 
S
t

 

 

MAT
MOR
(5.A)

AJ
LOHM
(9.A)

CJ
MOR
(5.A)

PŘÍ
MOR
(5.A)


MOR
(5.A)

TV
MOR
(TV3)

     

 
Č
t

 

 

CJ
MOR
(5.A)

MAT
MOR
(5.A)

VL
MOR
(5.A)

AJ
LOHM
(9.A)

CJ
MOR
(5.A)

       

 
P
á

 

 

CJ
MOR
(5.A)

MAT
MOR
(5.A)

PŘÍ
MOR
(5.A)

TV
MOR
(TV1)

CJ
MOR
(5.A)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  5.B  (Menclová Šárka)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MEN
(5.B)

MAT
MEN
(5.B)

PŘÍ
MEN
(5.B)

AJ
LOHM
(5.B)


MEN
(5.B)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MEN
(5.B)

MAT
MEN
(5.B)

CJ
MEN
(5.B)

VL
MEN
(5.B)

TV
MEN
(TV3)

       

 
S
t

 

 

CJ
MEN
(5.B)

MAT
MEN
(5.B)

AJ
LOHM
(9.A)

HV
MEN
(5.B)

IKT
BRL
(VT)

       

 
Č
t

 

 

CJ
MEN
(5.B)

AJ
LOHM
(5.B)

MAT
MEN
(5.B)

PŘÍ
MEN
(5.B)

VV
MEN
(5.B)

VV
MEN
(5.B)

     

 
P
á

 

 

CJ
MEN
(5.B)

MAT
MEN
(5.B)

VL
MEN
(5.B)

CJ
MEN
(5.B)

TV
MEN
(TV3)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  6.A  (Andrová Julie)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

TV (Dív)
BÖH
(TV1)

TV (Dív)
BÖH
(TV1)

AJ
HRO
(7.A)

DE
SÝK
(D)

FY
BRL
(F-Ch)

ZE
BRA
(8.A)

       

 
Ú
t

 

TV (Chl)
BÖH
(TV1)

TV (Chl)
BÖH
(TV1)

CJ
CHAL
(6.B)


AND
(6.A)

MAT
BRL
(F-Ch)

VV
ANT
(7.B)

VV
ANT
(7.B)

     

 
S
t

 

 

ZE
BRA
(8.A)

CJ
CHAL
(6.B)

DE
SÝK
(D)

MAT
BRL
(F-Ch)

OV
KRA
(6.A)

CJ
CHAL
(6.B)

     

 
Č
t

 

 

MAT
BRL
(F-Ch)

CJ
CHAL
(6.B)

FY
BRL
(F-Ch)


BÖH
(6.A)

AJ
HRO
(7.A)

IKT
BRL
(VT)

     

 
P
á

 

 

MAT
BRL
(F-Ch)

HV
HNA
(4.B)

CJ
CHAL
(6.B)


AND
(6.A)

AJ
HRO
(7.A)

RV
BÖH
(6.A)

     

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  6.B  (Chalupová Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

TV (TVd)
BÖH
(TV1)

TV (TVd)
BÖH
(TV1)

ZE
BRA
(8.A)

CJ
CHAL
(6.B)

DE
SÝK
(D)

AJ
HRO
(7.A)

FY
BRL
(F-Ch)

     

 
Ú
t

 

TV (TVch)
BÖH
(TV1)

TV (TVch)
BÖH
(TV1)

MAT
BRL
(F-Ch)

AJ
HRO
(7.A)

CJ
CHAL
(6.B)

HV
CHAL
(6.B)


AND
(6.A)

     

 
S
t

 

 

MAT
BRL
(F-Ch)


AND
(6.A)

FY
BRL
(F-Ch)

CJ
CHAL
(6.B)

DE
SÝK
(D)

ZE
BRA
(8.A)

     

 
Č
t

 

 

AJ
HRO
(7.A)

MAT
BRL
(9.A)

RV
BÖH
(1.B)

CJ
CHAL
(6.B)

IKT
BRL
(VT)


CHAL
(6.B)

     

 
P
á

 

 

CJ
CHAL
(6.B)

MAT
BRL
(F-Ch)

OV
KRA
(6.A)

VV
ANT
(7.B)

VV
ANT
(7.B)

       

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  7.A  (Horáková Romana)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

AJ
HRO
(7.A)

CJ
CHAL
(6.B)

FY
AND
(F-Ch)


AND
(6.A)

DE
CHAL
(6.B)

TV (Chl)
BÖH
(TV1)

L: PČ (PČd)
AND
(Kuch)

L: PČ (PČd)
AND
(Kuch)

 

 
Ú
t

 

   

AJ
HRO
(7.A)

ZE
BÖH
(8.A)

RV
BÖH
(8.A)

MAT
ZIK
(MAT)

CvAj (CVAJ)
LOHM
(9.A)

PČ (PČch)
BÖH
(Díl1)

   

 
S
t

 

 

AJ
HRO
(7.A)

MAT
ZIK
(MAT)

CJ
CHAL
(6.B)

VV
ANT
(7.B)

VV
ANT
(7.B)

TV (Dív)
BÖH
(TV1)

     

 
Č
t

 

TV (Dív)
BÖH
(TV1)

CJ
CHAL
(6.B)

AJ
HRO
(7.A)

DE
CHAL
(6.B)

MAT
ZIK
(MAT)


AND
(6.A)

HV
KRA
(7.A)

SH (SH)
BÖH
(TV1)

   

 
P
á

 

TV (Chl)
BÖH
(TV1)

FY
AND
(6.A)

CJ
CHAL
(6.B)

MAT
ZIK
(MAT)

ZE
BÖH
(8.A)

OV
KRA
(6.B)

VVV (VVv)
ANT
(7.B)

     

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  7.B  (Kratochvílová Michaela)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CvAj (CVAJ)
ZIK
(MAT)

MAT
ZIK
(MAT)

ZE
BRA
(8.A)

RV
BÖH
(9.A)

OV
KRA
(7.B)

TV (TVch)
BÖH
(TV1)

L: PČ (PČd)
AND
(Kuch)

L: PČ (PČd)
AND
(Kuch)

 

 
Ú
t

 

 

CJ
KRA
(7.B)


AND
(6.A)

DE
CHAL
(7.B)

MAT
ZIK
(MAT)

 

AJ
HRO
(7.A)

PČ (PČch)
BÖH
(Díl1)

   

 
S
t

 

 

FY
AND
(6.A)

AJ
HRO
(7.A)

ZE
BRA
(8.A)

CJ
KRA
(9.A)

DE
CHAL
(6.B)

TV (TVd)
BÖH
(TV1)

     

 
Č
t

 

TV (TVd)
BÖH
(TV1)

MAT
ZIK
(MAT)

CJ
KRA
(7.B)

HV
KRA
(7.B)

AJ
HRO
(7.A)

VV
ANT
(7.B)

VV
ANT
(7.B)

SH (SH)
BÖH
(TV1)

   

 
P
á

 

TV (TVch)
BÖH
(TV1)

CJ
KRA
(7.B)

MAT
ZIK
(MAT)

FY
AND
(F-Ch)

AJ
HRO
(7.A)


AND
(6.A)

VVV (VVv)
ANT
(7.B)

     

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  8.A  (Braun Richard)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CvAj (CVAJ)
ZIK
(MAT)

CJ
KRA
(7.B)

AJ (AJ2)
LOHM
(9.A)

ZE
BRA
(8.A)

CH
AND
(F-Ch)

ŠJ (ŠJ)
LOHM
(9.A)

SAJ (SAJ)
HRO
(8.A)

TV (dívk)
BÖH
(TV1)

 

AJ (AJ1)
HRO
(7.A)

TV (TVd1)
BÖH
(TV1)

 
Ú
t

 

SAJ (SAJ)
HRO
(7.A)

ŠJ (ŠJ)
LOHM
(9.A)

MAT
ZIK
(MAT)

HV
LOHM
(9.A)

OV
KRA

FY
AND
(F-Ch)


TOM
(VT)

     

 
S
t

 

 

CJ
KRA
(7.B)

ZE
BRA
(8.A)

MAT
ZIK
(MAT)

FY
AND
(6.A)

AJ (AJ2)
LOHM
(9.A)


AND
(6.A)

TV (Chl)
BÖH
(TV1)

TV (Chl)
BÖH
(TV1)

 

AJ (AJ1)
HRO
(7.A)

 
Č
t

 

SAJ (SAJ)
HRO
(8.A)


AND
(6.A)

MAT
ZIK
(MAT)

AJ (AJ2)
LOHM
(9.A)

CJ
KRA
(7.B)

DE
CHAL
(6.B)

CH
AND
(F-Ch)

SH (SH)
BÖH
(TV1)

   

AJ (AJ1)
HRO
(7.A)

 
P
á

 

 

MAT
ZIK
(MAT)

CJ
KRA
(7.B)

VV
ANT
(7.B)

DE
CHAL
(6.B)

ŠJ (ŠJ)
LOHM
(9.A)

VVV (Vvv)
ANT
(7.B)

     

 

(rozvrh platný od 1.2.2017)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  9.A  (Lohniská Martina)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

ŠJ (ŠJ)
LOHM
(9.A)

CH
AND
(F-Ch)

MAT
ZIK
(MAT)

CJ
KRA
(7.B)

AJ
LOHM
(9.A)

OV
KRA
(7.B)

TV (TVd)
BÖH
(TV1)

TV (TVd)
BÖH
(TV1)

 

SAJ (SAJ)
HRO
(8.A)

 
Ú
t

 

SAJ (SAJ)
HRO
(7.A)

MAT
ZIK
(MAT)

CJ
KRA
(7.B)

DE
TOM
(D)

VV
ANT
(7.B)

ŠJ (ŠJ)
LOHM
(9.A)

FY
BRL
(F-Ch)

     

 
S
t

 

 

MAT
ZIK
(MAT)

CJ
KRA
(7.B)


AND
(6.A)

DE
TOM
(D)

ZE
TOM
(8.A)

FY
BRL
(F-Ch)

TV (TVch)
BÖH
(TV1)

TV (TVch)
BÖH
(TV1)

 

 
Č
t

 

SAJ (SAJ)
HRO
(8.A)

AJ
LOHM
(9.A)

CH
AND
(F-Ch)

MAT
ZIK
(MAT)

ZE
TOM
(8.A)

CJ
KRA
(8.A)


BÖH
(8.A)

     

 
P
á

 

 

ŠJ (ŠJ)
LOHM
(9.A)


AND
(6.A)

AJ
LOHM
(9.A)

CvČJ
KRA
(9.A)

CvM
ZIK
(MAT)

HV
LOHM
(9.A)

     

Zpracováno v systému Bakaláři

Kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Štěpánka Sýkorová   reditelka@zslibcicka.cz    tel: 233550664
Zástupce ředitelky: Mgr. Robert Toman   zastupce@zslibcicka.cz    tel: 233551798
Ekonomka: Ing. Petra Kopáčová   ekonomka@zslibcicka.cz    tel: 233551798

Podatelna

Po – Pá   8:00 – 16:00