Bakaláři - Rozvrh hodin

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  1.A  (Pauříková Kateřina)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
PAU
(1.A)

MAT
PAU
(1.A)

TV
PAU
(TV 2)

CJ
PAU
(1.A)

AJ (ANJ1)
MRK
(1.B)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
PAU
(1.A)

MAT
PAU
(1.A)

CJ
PAU
(1.A)

VV
PAU
(1.A)

         

 
S
t

 

 

CJ
PAU
(1.A)

MAT
PAU
(1.A)

CJ
PAU
(1.A)

PRV
PAU
(1.A)

         

 
Č
t

 

 

CJ
PAU
(1.A)

MAT
PAU
(1.A)

CJ
PAU
(1.A)


PAU
(1.A)

         

 
P
á

 

 

CJ
PAU
(1.A)

PRV
PAU
(1.A)

TV
PAU
(TV 1)

HV
PAU
(1.A)

         

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  1.B  (Vozábalová Eva)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
VOZ
(1.B)

MAT
VOZ
(1.B)

TV
VOZ
(TV 1)

CJ
VOZ
(1.B)

         

 
Ú
t

 

 

CJ
VOZ
(1.B)

MAT
VOZ
(1.B)

PRV
VOZ
(1.B)

AJ (ANJ1)
EGR
(2.B)

         

AJ (ANJ2)
MRK
(1.B)

 
S
t

 

 

CJ
VOZ
(1.B)

MAT
VOZ
(1.B)

CJ
VOZ
(1.B)

VV
VOZ
(1.B)

         

 
Č
t

 

 

CJ
VOZ
(1.B)

MAT
VOZ
(1.B)

CJ
VOZ
(1.B)

PRV
VOZ
(1.B)


VOZ
(1.B)

       

 
P
á

 

 

CJ
VOZ
(1.B)

CJ
VOZ
(1.B)

TV
VOZ
(TV 2)

HV
VOZ
(1.B)

         

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  0.A  (Pokorná Kateřina)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

         

 
Ú
t

 

 

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

         

 
S
t

 

 

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

         

 
Č
t

 

 

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

         

 
P
á

 

 

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

PŘ0
POK
(0.A)

         

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  2.A  (Žovincová Danuše)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

PRV
ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

PohH
ŽOV
(TV 2)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

TV
ŽOV
(TV 1)

CJ
ŽOV
(2.A)

         

 
S
t

 

 

CJ
ŽOV
(2.A)

MAT
ŽOV
(2.A)

VV
ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

HV
ŽOV
(2.A)

       

 
Č
t

 

 

MAT
ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

TV
ŽOV
(TV 1)

PRV
ŽOV
(2.A)

         

 
P
á

 

 

MAT
ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)


ŽOV
(2.A)

CJ
ŽOV
(2.A)

         

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  2.B  (Egrtová Jitka)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
EGR
(2.B)

MAT
EGR
(2.B)

PRV
EGR
(2.B)

CJ
EGR
(2.B)

PohH
EGR
(TV 1)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
EGR
(2.B)

MAT
EGR
(2.B)

TV
EGR
(TV 2)


MAL
(4.C)

CJ
EGR
(2.B)

       

 
S
t

 

 

CJ
EGR
(2.B)

MAT
EGR
(2.B)

TV
EGR
(TV 1)

PRV
EGR
(2.B)

         

 
Č
t

 

 

CJ
EGR
(2.B)

VV
ANT
(2.B)

MAT
EGR
(2.B)

CJ
EGR
(2.B)

         

 
P
á

 

 

CJ
EGR
(2.B)

MAT
EGR
(2.B)

CJ
EGR
(2.B)

HV
EGR
(2.B)

         

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  3.A  (Lohniská Olga)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

CJ
LOH
(3.A)

PRV
LOH
(3.A)

HV
LOH
(3.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

CJ
LOH
(3.A)

AJ
HRO
(6.A)


LOH
(3.A)

       

 
S
t

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

AJ
HRO
(6.A)

VV
LOH
(3.A)

VV
LOH
(3.A)

       

 
Č
t

 

 

CJ
LOH
(3.A)

MAT
LOH
(3.A)

PRV
LOH
(3.A)

AJ
HRO
(6.A)

CJ
LOH
(3.A)

       

 
P
á

 

 

TV
LOH
(PLA)

TV
LOH
(PLA)

TV
LOH
(PLA)

MAT
LOH
(3.A)

CJ
LOH
(3.A)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  3.B  (Mlčkovská Luba)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

PRV
MLČ
(3.B)

AJ
HRO
(6.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

HV
MLČ
(3.B)

AJ
HRO
(6.A)

       

 
S
t

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

PRV
MLČ
(3.B)

VV
MLČ
(3.B)

VV
MLČ
(3.B)

       

 
Č
t

 

 

CJ
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

AJ
HRO
(6.A)


MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

       

 
P
á

 

 

TV
MLČ
(3.B)

TV
MLČ
(3.B)

TV
MLČ
(3.B)

MAT
MLČ
(3.B)

CJ
MLČ
(3.B)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  3.C  (Menclová Šárka)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MEN
(3.C)

MAT
MEN
(3.C)

CJ
MEN
(3.C)

HV
MEN
(3.C)

AJ
DOU
(7.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MEN
(3.C)

MAT
MEN
(3.C)

CJ
MEN
(3.C)

VV
MEN
(3.C)

VV
MEN
(3.C)

       

 
S
t

 

 

CJ
MEN
(3.C)

AJ
DOU
(7.A)

MAT
MEN
(3.C)

PRV
MEN
(3.C)

CJ
MEN
(3.C)

       

 
Č
t

 

 

CJ
MEN
(3.C)

MAT
MEN
(3.C)

AJ
DOU
(7.A)

CJ
MEN
(3.C)


MEN
(3.C)

       

 
P
á

 

 

TV
MEN
(3.C)

TV
MEN
(3.C)

TV
MEN
(3.C)

MAT
MEN
(3.C)

PRV
MEN
(3.C)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  4.A  (Moravec Ondřej)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MOR
(4.A)

MAT
MOR
(4.A)

AJ
DOU
(7.A)

VL
MOR
(4.A)

CJ
MOR
(4.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MOR
(4.A)

MAT
MOR
(4.A)

PŘÍ
MOR
(4.A)

CJ
MOR
(4.A)

IKT
VYK
(IKT)

       

 
S
t

 

 

CJ
MOR
(4.A)

MAT
MOR
(4.A)

AJ
DOU
(7.A)

VV
MOR
(4.A)

VV
MOR
(4.A)


MOR
(4.A)

     

 
Č
t

 

 

CJ
MOR
(4.A)

AJ
DOU
(7.A)

MAT
MOR
(4.A)

VL
MOR
(4.A)

HV
MOR
(4.A)

       

 
P
á

 

 

CJ
MOR
(4.A)

MAT
MOR
(4.A)

PŘÍ
MOR
(4.A)

TV
MOR
(TV 2)

TV
MOR
(TV 2)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  4.B  (Nedorostová Marie)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
NED
(4.B)

MAT
NED
(4.B)

VV
NED
(4.B)

VV
NED
(4.B)

CJ
NED
(4.B)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
NED
(4.B)

MAT
NED
(4.B)

PŘÍ
NED
(4.B)


NED
(4.B)

TV
NED
(TV 2)

       

 
S
t

 

 

CJ
NED
(4.B)

MAT
NED
(4.B)

VL
NED
(4.B)

AJ
DOU
(7.A)

TV
NED
(TV 1)

IKT
VYK
(IKT)

     

 
Č
t

 

 

CJ
NED
(4.B)

MAT
NED
(4.B)

PŘÍ
NED
(4.B)

HV
NED
(4.B)

AJ
DOU
(7.A)

       

 
P
á

 

 

CJ
NED
(4.B)

MAT
NED
(4.B)

VL
NED
(4.B)

AJ
DOU
(7.A)

CJ
NED
(4.B)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  4.C  (Malátová Eva)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MAL
(4.C)

MAT
HNI
(4.C)

HV
MAL
(4.C)

TV
HEL
(TV 1)

IKT
VYK
(IKT)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MAL
(4.C)

CJ
MAL
(4.C)

MAT
HNI
(5.A)

TV
HEL
(TV 1)

PŘÍ
ERB
(4.C)

       

 
S
t

 

 

CJ
MAL
(4.C)

VL
ERB
(4.C)

CJ
MAL
(4.C)

MAT
HNI
(5.A)

AJ
DOU
(7.A)

       

 
Č
t

 

 

CJ
MAL
(4.C)

MAT
HNI
(5.A)

PŘÍ
ERB
(4.C)

AJ
DOU
(7.A)

VV
MAL
(4.C)

VV
MAL
(4.C)

     

 
P
á

 

 

CJ
MAL
(4.C)

AJ
DOU
(7.A)

VL
ERB
(4.C)

MAT
HNI
(5.A)


EGR
(4.C)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  5.A  (Hníková Růžena)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
HNI
(5.A)

AJ
HRO
(6.A)

MAT
HNI
(5.A)

TV
HNI
(TV 2)

CJ
HNI
(5.A)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
HNI
(5.A)

MAT
HNI
(5.A)

AJ
HRO
(6.A)

PŘÍ
HNI
(5.A)

CJ
HNI
(5.A)

       

 
S
t

 

 

MAT
HNI
(5.A)

CJ
HNI
(5.A)

IKT
VYK
(IKT)

HV
MAL
(4.C)


HNI
(5.A)

VL
ERB
(5.A)

     

 
Č
t

 

 

CJ
HNI
(5.A)

VL
ERB
(9.B)

MAT
HNI
(5.A)

PŘÍ
HNI
(5.A)

TV
HNI
(TV 2)

       

 
P
á

 

 

MAT
HNI
(5.A)

VV
HEL
(5.A)

VV
HEL
(5.A)

AJ
HRO
(6.A)

CJ
HNI
(5.A)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  5.B  (Bláhová Monika)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

AJ
DOU
(7.A)

MAT
ŠTĚ
(5.B)

CJ
BLH
(5.B)

MAT
ŠTĚ
(5.B)

CJ
BLH
(5.B)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
BLH
(5.B)

MAT
ŠTĚ
(5.B)

CJ
BLH
(5.B)

VL
BLH
(5.B)

VV
BLH
(5.B)

VV
BLH
(5.B)

     

 
S
t

 

 

AJ
DOU
(7.A)

IKT
VYK
(IKT)

MAT
ŠTĚ
(5.B)

CJ
BLH
(5.B)

         

 
Č
t

 

 

CJ
BLH
(5.B)

TV
HEL
(TV 2)

TV
HEL
(TV 2)

HV
MAL
(4.C)

VL
BLH
(5.B)

PŘÍ
BLH
(5.B)

     

 
P
á

 

 

AJ
DOU
(7.A)

MAT
ŠTĚ
(5.B)

PŘÍ
BLH
(5.B)

CJ
BLH
(5.B)


VOZ
(5.B)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  5.C  (Morkusová Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
MRK
(5.C)

MAT
MRK
(5.C)

CJ
MRK
(5.C)

PŘÍ
MRK
(5.C)


PAU
(5.C)

       

 
Ú
t

 

 

CJ
MRK
(5.C)

MAT
MRK
(5.C)

IKT
ŠTĚ
(IKT)

VL
ERB
(5.C)

TV
MRK
(TV 1)

TV
MRK
(TV 2)

     

 
S
t

 

 

CJ
MRK
(5.C)

MAT
MRK
(5.C)

CJ
MRK
(5.C)

AJ
MRK
(5.C)

VV
MRK
(5.C)

VV
MRK
(5.C)

     

 
Č
t

 

 

CJ
MRK
(5.C)

MAT
MRK
(5.C)

AJ
MRK
(5.C)

VL
ERB
(5.C)

HV
MRK
(5.C)

       

 
P
á

 

 

CJ
MRK
(5.C)

MAT
MRK
(5.C)

AJ
MRK
(5.C)

PŘÍ
MRK
(5.C)

         

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  6.A  (Horáková Romana)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
BLH
(5.B)

MAT
ŠOU
(MAT)

DE
SÝK
(DĚJ)

IKT
VYK
(IKT)


AND
(9.A)

AJ
HRO
(6.A)

     

 
Ú
t

 

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)


AND
(9.A)

MAT
ŠOU
(MAT)

ZE
TOM
(DĚJ)

FY
AND
(9.A)

HV
MAL
(6.B)

     

 
S
t

 

 

CJ
BLH
(5.B)

MAT
ŠOU
(MAT)

DE
SÝK
(DĚJ)

VV
ANT
(ŠPJ)

VV
ANT
(ŠPJ)

CJ
BLH
(5.B)

     

 
Č
t

 

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

MAT
ŠOU
(MAT)

CJ
BLH
(5.B)

FY
AND
(9.A)

ZE
TOM
(DĚJ)

AJ
HRO
(6.A)

     

 
P
á

 

 

RV
ERB
(6.A)

CJ
BLH
(ŠPJ)

AJ
HRO
(6.A)


AND
(9.A)

OV
ERB
(9.B)

       

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  6.B  (Hlávková Tereza)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

ZE
BRA
(ZEM)

CJ
HLÁ
(6.B)


AND
(9.A)

MAT
ŠOU
(MAT)

DE
SÝK
(DĚJ)

       

 
Ú
t

 

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

MAT
ŠOU
(MAT)

FY
AND
(9.A)

CJ
HLÁ
(6.B)

HV
MAL
(6.B)

IKT
ŠTĚ
(IKT)

     

PČ (Chl)
AND
(9.A)

 
S
t

 

 

MAT
ŠOU
(MAT)

VV
ANT
(6.B)

VV
ANT
(9.B)

ZE
BRA
(ZEM)

RV
ERB
(9.B)

AJ (Dív)
HLÁ
(6.B)

     

AJ (Chl)
HRO
(6.A)

 
Č
t

 

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

PČ (Dív)
AND
(9.A)

CJ
HLÁ
(6.B)


AND
(9.A)

DE
SÝK

AJ (Dív)
HLÁ
(6.B)

CJ
HLÁ
(6.B)

     

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

AJ (Chl)
HRO
(6.A)

 
P
á

 

 

CJ
HLÁ
(6.B)

AJ (Dív)
HLÁ
(6.B)

MAT
ŠOU
(MAT)

OV
ERB

FY
AND
(9.A)

       

AJ (Chl)
HRO
(6.A)

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  7.A  (Doušová Olga)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 


AND
(9.A)

AJ
DOU
(7.A)

MAT
ŠOU
(MAT)

DE
DOU
(7.A)

CJ
MAL
(9.B)

ZE
BRA
(ZEM)

S: PČ (Dív)
VĚT
(KUCH)

S: PČ (Dív)
VĚT
(KUCH)

 

 
Ú
t

 

 

OV
ERB
(9.B)

AJ
DOU
(7.A)

RV
ERB

MAT
ŠOU
(MAT)

DE
DOU
(7.A)

CvAj (CAJ)
HRO
(6.A)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

 

S: PČ (Chl)
JER
(DÍL)

S: PČ (Chl)
JER
(DÍL)

 
S
t

 

 

FY
ŠTĚ
(8.A)

CJ
MAL
(9.B)

MAT
ŠOU
(MAT)


AND
(9.A)

ZE
BRA
(ZEM)

AJ
DOU
(7.A)

     

 
Č
t

 

 

VVV (Vvv)
ANT
(ŠPJ)

CJ
MAL
(ŠPJ)

VV
ANT
(ŠPJ)

VV
ANT
(ŠPJ)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

     

 
P
á

 

 

PŘP (PřP)
AND
(9.A)

MAT
ŠOU
(MAT)

CJ
MAL
(9.B)

HV
MAL
(6.B)

AJ
DOU
(7.A)

FY
ŠTĚ
(8.A)

     

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  8.A  (Štěpánek Antonín)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

CJ
HLÁ
(6.B)


AND
(9.A)

MAT
ŠTĚ
(8.A)

AJ (ANJ1)
HLÁ
(6.B)

ZE
BRA
(ZEM)

ŠJ (ŠPJ)
DUB
(ŠPJ)

L: PČ (Dív)
VĚT
(KUCH)

L: PČ (Dív)
VĚT
(KUCH)

 

AJ (ANJ2)
HRO
(6.A)

NEJ (NEJ)
VYK
(9.B)

 
Ú
t

 

 

CJ
HLÁ
(6.B)

CJ
HLÁ
(6.B)

DE
SÝK
(DĚJ)

MAT
ŠTĚ
(8.A)

CH
ŠTĚ
(8.A)

SH (SH)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

 

CvAj (CAJ)
DOU
(7.A)

L: PČ (Chl)
JER
(DÍL)

L: PČ (Chl)
JER
(DÍL)

 
S
t

 

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)


AND
(9.A)

ZE
BRA
(ZEM)

ŠJ (ŠPJ)
DUB

AJ (ANJ1)
HLÁ
(8.A)

HV
MAL
(9.B)

     

NEJ (NEJ)
VYK
(MAT)

AJ (ANJ2)
HRO
(6.A)

 
Č
t

 

   

DE
SÝK
(DĚJ)

MAT
ŠTĚ
(8.A)

FY
ŠTĚ
(8.A)

CH
ŠTĚ
(8.A)

VV
ANT
(ŠPJ)

     

 
P
á

 

 

MAT
ŠTĚ
(ZEM)

OV
ERB
(9.B)

ŠJ (ŠPJ)
DUB
(ŠPJ)

FY
ŠTĚ
(9.B)

AJ (ANJ1)
HLÁ
(6.B)

CJ
HLÁ
(6.B)

     

NEJ (NEJ)
VYK
(ZEM)

AJ (ANJ2)
HRO
(6.A)

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  9.A  (Andrová Julie)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

MAT
ŠOU
(MAT)

ZE
BRA
(ZEM)

AJ
HLÁ
(6.B)

CJ
BLH
(8.A)

ŠJ
DUB
(ŠPJ)

CvČJ
BLH
(7.A)

     

 
Ú
t

 

 

MAT
ŠOU
(MAT)

CJ
BLH
(9.B)

HV
MAL
(6.B)

CH
AND
(9.A)

DE
TOM
(DĚJ)

FY
AND
(9.A)

     

 
S
t

 

 


AND
(9.A)

CJ
BLH
(6.A)

ŠJ
DUB
(9.A)

DE
TOM
(DĚJ)

CH
AND
(9.A)

ZE
BRA
(ZEM)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

 

 
Č
t

 

 

AJ
HLÁ
(6.B)

CJ
BLH
(8.A)

MAT
ŠOU
(MAT)


TOM
(IKT)

VV
ANT
(ŠPJ)


AND
(9.A)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

 

 
P
á

 

 

MAT
ŠOU
(MAT)

FY
AND
(9.A)

AJ
HLÁ
(6.B)

ŠJ
DUB
(ŠPJ)

CvM
ŠOU
(MAT)

OV
ERB
(9.B)

     

 

(rozvrh platný od 19.11.2019)

Základní škola, Praha 8, Libčická 10, 181 00 Praha 8, Libčická 10/658  9.B  (Erbová Jana)

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:55-10:40

4
11:00-11:45

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
14:05-14:50

8
14:55-15:40

9
15:45-16:30

 
P
o

 

 

MAT
ŠTĚ
(8.A)

ZE
BRA
(ZEM)

AJ
HRO
(6.A)

ŠJ
DUB
(ŠPJ)

CJ
HLÁ
(6.B)

CvČJ
HLÁ
(6.B)

     

 
Ú
t

 

 

MAT
ŠTĚ

AJ
HRO
(6.A)

HV
MAL
(6.B)

CH
AND
(9.A)

DE
TOM
(DĚJ)

FY
AND
(9.A)

     

 
S
t

 

 


AND
(9.A)

ŠJ
DUB
(8.A)

CJ
HLÁ
(6.B)

DE
TOM
(DĚJ)

CH
AND
(9.A)

ZE
BRA
(ZEM)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

TV (Chl)
BÖH
(TV 1)

 

 
Č
t

 

 

MAT
ŠTĚ

AJ
HRO
(6.A)

CJ
HLÁ
(9.B)


TOM
(IKT)

VV
ANT
(ŠPJ)


AND
(9.A)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

TV (Dív)
BÖH
(TV 1)

 

 
P
á

 

 

ŠJ
DUB
(9.B)

FY
AND
(9.A)

MAT
ŠTĚ
(8.A)

CJ
HLÁ

CvM
ŠTĚ
(8.A)

OV
ERB
(9.B)

     

Zpracováno v systému Bakaláři

Kontakty

Ředitelka školy: Mgr. Štěpánka Sýkorová   reditelka@zslibcicka.cz    tel: 233550664
Zástupce ředitelky: Mgr. Robert Toman   zastupce@zslibcicka.cz    tel: 233551798
Ekonomka: Ing. Petra Kopáčová   ekonomka@zslibcicka.cz    tel: 233551798

Podatelna

Po – Pá   8:00 – 16:00